15. ročník turnaja o Pohár starostu obce vo futsale

05.01.2012 23:01

Plavnica žila počas Vianoc futsalom

PLAVNICA. V 2. sviatok vianočný sa v známej futbalovej obci Plavnica uskutočnil atraktívny futsalový turnaj seniorov, ktorý pritiahol nielen dostatočný počet  aktívnych hráčov, ale aj priaznivcov. Zúčastnilo sa na ňom spolu dvanásť kolektívov z okresu Stará Ľubovňa, ktoré boli zložené prevažne z futbalistov pôsobiacich v tímoch z okresnej a regionálnej súťaže. Pre všetkých hráčov bola práve táto futbalová akcia výbornou príležitosťou, ako počas zimnej prestávky nevypadnúť z hernej a pohybovej aktivity.

Viditeľne sa potvrdilo, že vzťahy medzi družstvami zo Staroľubovnianskeho okresu sa s pribúdajúcim časom nesú v čoraz pevnejších rozmeroch fair-play. Jednotlivé duely rozhodovala  v okrese Stará Ľubovňa dvojica skúsených arbitrov Ondrej Pristáč a Lukáš Maček. Spestrením turnaja bolo aj vystúpenie tanečnej skupiny zo ZŠ Plavnica.

Stretnutia trvali 20 minút a mužstvá boli zložené z troch hráčov na čele s brankárom. Celý turnaj sa navyše vyznačoval veľmi vyrovnaným priebehom a o víťazovi prakticky nebolo rozhodnuté až do posledného stretnutia. Ako sa napokon ukázalo, najlepšie načasovanú formu malo domáce družstvo RD Plavnica, ktoré si vo vyrovnanom finálovom súboji poradilo s kolektívom Loky Team.

Z výsledkov

Osemfinále: Dance Team – Gól Bar Š. Jastrabie 8:0, Jakubany - Dorast Plavnica 7:0, Axxence Plavnica - Hromoš 3:1, TSS Group - Údol 2:1.

Štvrťfinále: Loky Team - Dance Team 4:0, Plaveč - Jakubany 0:0, 7:6pk, RD Plavnica - Axxence Plavnica 3:1, Chippendales - TSS Group 3:1.

Semifinále: Loky Team – Plaveč 2:1, RD Plavnica – Chippendales 3:1.

O 3. miesto: Plaveč - Chippendales 1:4.

Finále: Loky Team – RD Plavnica 1:2.

Zostava víťazného mužstva RD Plavnica: Martin Mindžák – Ján Frohlich, Ján Pavlišin, Stanislav Hricko, Pavol Janič, Lukáš janič, Kamil Karaš, Matúš Dlugoš

Na záver turnaja vyhlásili organizátori aj dvojicu najlepších jednotlivcov. Cenu pre najlepšieho hráča si odniesol Lukáš Vandžura a najlepším brankárom sa stal Martin Mindžák z domáceho víťazného mužstva.


Čítajte viac: https://korzar.sme.sk/c/6201711/plavnica-zila-pocas-vianoc-futsalom.html#ixzz1jTMqVJdK