Plavničania sa dočkali vytúženého postupu

13.06.2011 10:00

Piatoligisti z okresu Stará Ľubovňa majú za sebou kvalitné a dosť zaujímavé stretnutia predposledného kola. Maximálna a očakávaná radosť z postupu do vyššej súťaže zavládla v Plavnici, ktorá vďaka plnému bodovému zisku už definitívne potvrdila pozíciu lídra, na ktorej sa nachádzala prakticky už od samého začiatku súťažného ročníka. Vzhľadom na to, aké výsledky spojené s výraznou streleckou produktivitou v stretnutiach sa jej darilo dosahovať možno považovať tento postup medzi štvrtoligovú elitu mužstiev považovať za plne zaslúžený.

PLAVNICA. Dosiahnutý úspech je odmenou nielen pre herne vyspelý tím pod vedením veľmi skúseného kormidelníka Ľubomíra Jacka, ale taktiež aj samotných plavnických verných priaznivcov. Po poslednom piatoligovom predstavení na ihrisku v Pušovciach si mohol preto tréner Plavnice spoločne s celým jeho mužstvom zhlboka vydýchnuť aj kvôli tomu, že líder začal duel dosť vlažne a po úvodnej štvrťhodine kedy prehrával už dvojgólovým rozdielom sa mu ešte do prestávky podarilo preukázať svoje prednosti a skóre otočiť vo svoj prospech.

"Stretnutie sme začali síce dosť rozpačito, no v ďalších minútach sa nám našťastie podarilo naplno prebrať iniciatívu a ešte do prestávky vývoj duelu otočiť v náš prospech. Aj tohto súpera sme výrazne presvedčili o herných kvalitách a vyspelosti, ktorou náš tím v tejto sezóne nepretržite disponuje. Som rád, že aj tentoraz sme sa gólovo presadili a znova sa potvrdili, že naša sila je v tom, že v našich radoch máme najmä jednotlivcov, ktorí nielenže dokážu vytvárať vyložené gólové príležitosti, ale taktiež ich aj výhodne zrealizovať. Všetci sme určite veľmi radi, že naša herná forma nám zo zápasu na zápas čoraz viac stúpala a naše víťazstvá priťahovali do nášho hľadiska čoraz viac priaznivcov. Tých by sme navyše chceli v našom rozlúčkovom domácom predstavení aj s touto súťažou so Záhradným potešiť hladkým víťazstvom a čo najlepšie sa im odmeniť za ich neprestajnú podporu. Keďže si to zaslúžia, naším prvoradým cieľom je nastúpiť do stretnutia s plným odhodlaním a počas celých 90 minút mať vývoj hry pevne vo svojich rukách. Treba poznamenať, že hlavne vydarená rozlúčka s touto súťažou je tým naším najlepším vysvedčením."