Plavničania si proti Breznici s chuťou zastrieľali

23.08.2011 08:54
Cez víkend prebiehala v poradí už 5.kolom IV. liga skupina Sever. Po bezgólovej remíze v Levoči tentoraz Plavničania privítali na svojom ihrisku Breznicu. Na stretnutie išli s jasným zámerom potvrdiť zisk bodu a výbornú hernú formu. Splniť túto úlohu sa im aj dokonale podarilo, keď svojho súpera absolútne nešetrili a uštedrili mu poriadny osemgólový  debakel. Pekný pocit z hladkého a zaslúženého víťazstva však pokazilo nepríjemné vážnejšie zranenie nosa hrajúceho trénera Ľubomíra Jacka, ktorý po nezavinenej zrážke s hráčom hostí už v 10. minúte musel byť striedaný.

 

Plavnica - Breznica 8:0 (2:0)

Góly: Mariančík, Janič a Dlugoš po 2, Grajzinger, Hejniš. PLAVNICA: Beňo – Jozef Pavlišin, Štieber, Vandžura, Kuľanda – Janič, Hricko, Dlugoš, Grajzinger – Jacko (10. Pekár), Mariančík.
Asistent trénera Plavnice Jozef Pavlišin: „Do zápasu sme išli s túžbou potvrdiť remízu z Levoče, čo sme bez problémov na ihrisku aj dokázali. Aj v tomto stretnutí sa potvrdila naša súčasná výborná forma a herná pohoda, ktorá nás sprevádza. Mrzí nás však nečakané zranenie nášho trénera Ľubomíra Jacka, ktorý je pre nás v mužstve veľmi dôležitou osobou. Som ale rád, že sme ho aspoň potešili naším úspešným výsledkom. Presvedčili sme, že zásluhou týchto kvalitných domácich predstavení naši diváci sú dostatočne spokojní a ženú nás čoraz viac dopredu. Dúfajme, že z našej strany to v tejto sezóne nebolo najvyššie víťazstvo a o podobné kúsky sa ešte postaráme v nastávajúcej časti sezóny. Tento týždeň cestujeme do Kendíc, kde ideme s hlavným zámerom zahrať si čo najlepší futbal, aby sme mohli domov odchádzať znova s dobrým pocitom a nejakým bodovým ziskom.“Čítajte viac: https://korzar.sme.sk/c/6025836/plavnicania-si-proti-breznici-s-chutou-zastrielali.html#ixzz1VpgXmtY1