Plavničania zahadzovali šance a prehrali

08.11.2011 00:43

Plavničania v sobotňajšom zápase nestačili na rozbehnutý Kežmarok. Hoci v zápase viedli už od 3. min., súperovi podľahli na jeho štadióne 3:1.


KEŽMAROK/PLAVNICA. V zápase zlyhali hosťujúci hráči predovšetkým v koncovke. V prvom polčase nevyužili niekoľko vyložených šancí, hoci ich hru sprevádzali nádherné kombinácie. Často však pohoreli na krásu.

Jozef Pavlišin si okopávanie nevšímal

Ťahúňom Plavnice v strede poľa bol skúsený Jozef Pavlišin. „Stretnutie malo podľa mňa kvalitu. Nechýbalo nasadenie z obidvoch strán. Zápas sme si však prehrali nepremenenými šancami,“ poznamenal. Skúsený harcovník pred pár rokmi nastupoval asi pol sezóny v drese Kežmarku. Domáci tím mu teda nebol neznámy. Jeho hráči sa jeho futbalové umenie snažili pozorne brániť. Zväčša sa im to však nedarilo. V štatistikách bol J. Pavlišin najčastejšie faulovaným hráčom. „Dosť ma okopávali, snažili sa ma tesne brániť. Nevenoval som však tomu pozornosť, sústredil som sa na hru. Napokon ani celý zápas nebol z môjho pohľadu zákerný. K dobrej úrovni prispel aj objektívny rozhodca.“

Chcú víťaznú rozlúčku s jeseňou

Opora Plavničanov nezabudla vyzdvihnúť svojich fanúšikov. Tí aj tentoraz merali cestu do neďalekého Kežmarku v hojnom počte. „Sprevádzajú nás na zápasy vonku a vytvárajú výbornú kulisu. Už najbližšie proti Bystrému doma sa im budeme chcieť poďakovať a rozlúčiť sa s vydarenou hrou,“ dodal Jozef Pavlišin.

Kežmarok - Plavnica 3:1 (1:1)

Góly: Vandžura (Plavnica). PLAVNICA: Beňo - Vandžura, Ján Pavlišin, Hricko, Varga, Jozef Pavlišin, Kupec, Janič, Grajzinger, Jacko, Dlugoš. Striedali: Nagy.


Čítajte viac: https://korzar.sme.sk/c/6130459/plavnicania-zahadzovali-sance-a-prehrali.html#ixzz1dj5xdGTh