Plavničania znova bez straty kvetinky

30.08.2011 17:28

V nedeľu pokračovala v severnej časti východného Slovenska IV. liga v poradí už 6. kolom. Vedúca Plavnica sa predstavila v Kendiciach, kde opäť potvrdila svoju hernú kvalitu a skúsenosť mužstva po víťazstve 1:0. Po úspešnom stretnutí zavládlo v kabíne na tvárach hráčov nadšenie a ešte väčší elán, vďaka ktorému by na svoju doterajšiu dominanciu radi nadviazali aj v ďalšom domácom príťažlivom derby súboji s Vysokými Tatrami.

 
 
IV. LIGA

Kendice – Plavnica 0:1 (0:0)

Gól: 75. Pekár. PLAVNICA: Beňo – Varga, Ján Pavlišin, Kuľanda, Vandžura – Pekár, Jozef Pavlišin, Kupec, Grajzinger – Hricko, Chovanec (75. Nagy).

Ľubomír Jacko, tréner Plavnice: „Hoci sme nastúpili bez piatich hráčov základnej zostavy, môžeme byť o to viac radi, že sa nám podarilo bodovať naplno. Náhradníci potvrdili, že sa s nimi dá v každej nepriaznivej situácii počítať a kolektívu dokážu výraznou mierou pomôcť. Na doterajšiu dominanciu a veľmi úspešné výsledky má podľa mňa najhlavnejší vplyv skúsenosť tímu a skvelá partia. Momentálny vývoj v súťaži, v ktorej sa nám darí zatiaľ nad očakávanie, nás samých milo prekvapil. Treba poznamenať, že aj keď sme po tejto výhre dostatočne nabudení, stále sa držíme pri zemi a ideme od zápasu k zápasu. V naj〜bližšom derby meraní síl, v ktorom tento víkend privítame jedného z ašpirantov na postup, je naším prvoradým cieľom nezaostať za očakávaním a potvrdiť víťazstvo z Kendíc. Uvedomujeme si však silu súpera, ktorý určite nepredá svoju kožu zadarmo a postará sa o atraktívny zápas.“